Проекти

Презентация на укр.004

ПІДТРИМАЙТЕ НАШИХ ПІДОПІЧНИХ, НАТИСНІТЬ НА КНОПКУ:

Donate

Проекти допомоги фонду «Кожен Може» на 2017 рік:

 1. Допомога медикаментами дітям, які постраждали внаслідок воєнних дій в Україні (діти з числа ВПО, з родин поранених та загиблих в АТО)
 2. Допомога медикаментами пенсіонерам та людям з інвалідністю, які постраждали внаслідок воєнних дій в Україні (з числа ВПО, з родин поранених та загиблих в АТО)
 3. Допомога медикаментами пораненим та постраждалим в АТО.
 4. Підтримка родин загиблих військових: дітей, дружин та батьків, що втратили годувальника. Матеріальна підтримка, соціально-психологічна адаптація.
 5. Соціально-психологічна підтримка пенсіонерів та людей з інвалідністю, які постраждали внаслідок воєнних дій в Україні.
 6. Допомога медикаментами важкохворим дітям з інвалідністю в зоні АТО
 7. Освітні проекти для дітей, що постраждали внаслідок воєнних дій в Україні (діти з числа ВПО, з родин поранених та загиблих в АТО). Семінари, школа лідерства та літній табір.
 8. Закупівля обладнання для українських лікарень
 9. Адресна допомога. Збір на індивідуальні кейси.
 10. «Підготовка до школи» підтримка канцелярськими товарами дітей які постраждали внаслідок воєнних дій в Україні (діти з числа ВПО, з родин поранених та загиблих в АТО)
 11. Гуманітарна допомога: дитяче харчування та засоби гігієни для дітей та немовлят з вразливих верств населення.
 12. Гуманітарна допомога: продукти харчування та засоби гігієни для осіб похилого віку та людей з інвалідністю, які постраждали внаслідок воєнних дій в Україні.

Проекти розвитку фонда «Кожен Може» на 2107 рік.

 1. Проект «До Ладу»: малі гранти спрямованні на розвиток громад, підтримка соціальних проектів ініціативних груп під лідерством ВПО.
 2. Проект «Уроки доброти» — популяризація волонтерства та культури благодійності в школах.
 3. Проект «Робота мрії»: малі гранти на навчання на професійних курсах для молоді з соціально вразливих верств населення.
 4. Благодійні заходи, спрямовані на популяризацію культури благодійності та волонтерства в Україні. Квести, ЧеріТі, майстер-класи та ворк-шопи.
 5. Проект  «Діти. Радість.Розвиток»:  заходи, що проводяться з метою соціально-психологічної підтримки та реабілітації дітей, постраждалих в конфлікті на сході України.

Watch Dragon ball super