Волонтерство

Використовуй свої соціальні мережі для допомоги.

Ти можеш підтримувати роботу фонду, ділитися новими заходами та їх завданнями, запрошувати друзів ознайомитися з нашою діяльністю. Коли твої друзі діляться і коментують ці пости – світ стає кращим. Лайк та шейр-це також важлива допомога.

Презентация на укр.009

Презентация на укр.010

Організовуй заходи

У тебе є організаторські здібності? Чому б не зібрати кошти для благодійного призначення? Існує безліч ідей – вечірка, концерт, фешн-шоу, виставка-ярмарок. Все, що завгодно, ідеї можуть бути найрізноманітнішими. Тобі знадобиться відповідний майданчик чи приміщення, власники якого будуть готові надати місце за приваблення публіки. Звіт по переданим коштам ти завжди отрімаєш від наших координаторів.

Керівництво
Коли ми думаємо про волонтерство, виникає потяг до прямих дій. Існує багато роботи, яка відбувається «за лаштунками», і допомога волонтерів там потрібна не менше. Якщо ти розумієшся в маркетингу, адмініструванні, бухгалтерському обліку – це прекрасна можливість зробити свій внесок.

Ти можеш віддати свій час, гроші, але існує безліч інших, не менш цінних способів займатися благодійністю. Волонтерські центри завжди потребують допомоги кожного з нас. Пам’ятай, робити добрі справи можна як грошима, так і роботою, а тепло і підтримка необхідні кожній істоті.

А ти займаєшся волонтерством?

Ми чекаємо на тебе!

Watch Dragon ball super